- GENIUS

Цена
€3 83 / 7 49 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Genius
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-GPAD-230S-BK
ПОВЪРХНОСТ: Micro-textured
ПРОФИЛ: Нисък
ТИП НА ПОВЪРХНОСТА: За контролЗа скорост
РАЗМЕРИ: 230 x 190 x 2.5 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Soft Mouse PadSpill resistant surfaceNon-Slip baseDurable stitched edges
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268260356
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-GPAD-230S-BK
ПОВЪРХНОСТ: Micro-textured
ПРОФИЛ: Нисък
ТИП НА ПОВЪРХНОСТА: За контролЗа скорост
РАЗМЕРИ: 230 x 190 x 2.5 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Soft Mouse PadSpill resistant surfaceNon-Slip baseDurable stitched edges
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268260356
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Genius
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-GPAD-230S-BK
ПОВЪРХНОСТ: Micro-textured
ПРОФИЛ: Нисък
ТИП НА ПОВЪРХНОСТА: За контролЗа скорост
РАЗМЕРИ: 230 x 190 x 2.5 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Soft Mouse PadSpill resistant surfaceNon-Slip baseDurable stitched edges
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268260356
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-GPAD-230S-BK
ПОВЪРХНОСТ: Micro-textured
ПРОФИЛ: Нисък
ТИП НА ПОВЪРХНОСТА: За контролЗа скорост
РАЗМЕРИ: 230 x 190 x 2.5 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Soft Mouse PadSpill resistant surfaceNon-Slip baseDurable stitched edges
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268260356
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ПОВЪРХНОСТ | Micro-textured |
| ПРОФИЛ | Нисък |
| ТИП НА ПОВЪРХНОСТА | За контрол |
| ТИП НА ПОВЪРХНОСТА | За скорост |
| РАЗМЕРИ | 230 x 190 x 2.5 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Durable Stitched Edges |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Non-Slip base |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Soft Mouse Pad |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Spill resistant surface |
| Тегло | 0.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Подложка за мишка |
| Материал на повърхността | Текстил |
| Тип повърхност | Скоростна |
| Ширина (mm) | 230 |
| Дължина (mm) | 200 |
| Дебелина (mm) | 3 |
| RGB подсветка | Не |
| Зашити ръбове | Не |
| Водоустойчива | Не |
| Противоплъзгаща основа | Да |
| Безжично зареждане | Не |
| Цвят | Черен |
| Форма | Правоъгълна |
| Тегло | 0.10кг |
Подложка за мишка Genius G-Pad 230S – Черна
Насладете се на плавно и прецизно управление на мишката с Genius G-Pad 230S. Оптимизираната повърхност осигурява леко плъзгане както за работа, така и за игри, а неплъзгащата се основа държи подложката стабилно на място.
Ключови Предимства
- Изключително гладка повърхност — Проектирана за бързо и точно проследяване с оптични и лазерни мишки.
- Противоплъзгаща основа — Гумената долна част прилепва здраво към бюрото, предотвратявайки нежелано движение.
- Издръжлива конструкция — Устойчива на ежедневно износване, запазвайки качествата си във времето.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал на повърхността | Текстил |
| Тип повърхност | Скоростна |
| Материал на основата | Гума |
| Цвят | Черен |
| Форма | Правоъгълна |
Какво има в кутията
- Подложка за мишка Genius G-Pad 230S
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






